Skambinkite: 8 615 55788

Prieskonių mišiniai

Puslapiai: 1 2 3 >>>  

A00-KM-G3-200-KA

KERAMIKINIS MALŪNĖLIS 200ml. Daugkartinio naudojimo malūnėlis su keramikinių smulkintuvu, turintis stiklinį korpusą kuris nekaupia kvapų ir bakterijų, taip pat lengvai valomas ir plaunamas. Tik šviežiai sumaltų prieskonių ar žolelių mišinys skleidžia pilną aromatą. Hermetiškas indelio korpusas ir sandarus dangtelis pilnai išsaugo prieskonių skonį ir kvapą. Malimo mechanizmas atsparus korozijai ir nusidėvėjimui, nekeičia prieskonių skonio. Malant prieskonius pakanka vieno pasukimo. Paprasta užpildyti ir naudoti.

Kaina: 16.99 LT
Įdėti į krepšelį

A01-SM-G3-050-KA

MIŠINYS KEPSNIAMS MALŪNĖLYJE 50g. Malūnėlio sudėtyje yra vandenyno stambioji druska, česnakas, juodieji pipirai, aitrioji paprika, svogūnai, garstyčių grūdai, kalendra. Tobulai dera su jautiena.

Kaina: 9.99 LT
Įdėti į krepšelį

A02-SM-G3-038-KA

MIŠINYS GRILIUI MALŪNĖLYJE 38g. Malūnėlio sudėtyje yra vandenyno stambioji druska, česnakas, rozmarinas, žaliųjų pipirų grūdai, baltųjų pipirų grūdai, mairūnas, raudonėlis, šalavijas ir čiobrelis. Tobulai dera su vištiena bei kalkutiena.

Kaina: 9.99 LT
Įdėti į krepšelį

A03-SM-G3-050-KA

MIŠINYS SALOTOMS MALŪNĖLYJE 50g. Malūnėlio sudėtyje yra vandenyno stambioji druska, česnakas, juodieji pipirai, bazilikas ir aitrioji paprika. Salotoms bei vegetariškiems patiekalams.

Kaina: 9.99 LT
Įdėti į krepšelį

A05-TH-G3-075-TI

TEKSASO AŠTRIEJI PRIESKONIAI 75g. Garstyčios, pipirai, paprika, raudonieji ankštiniai pipirai, svogūnai, petražolės, mairūnas, raudonėliai, pomidorų ir daržovių aliejus. Šniceliui, kotletams, avienos muštiniams, troškiniams, griliui ir daugiau. Tinkamas prieskonių malūnėliui.

Kaina: 7.49 LT
Įdėti į krepšelį

A20-CH-G3-060-TI

CAJUN AŠTRIEJI PRIESKONIAI 60g. Pipirai, aitrioji paprika, kadagio uogos, česnakai, paprika, raudonieji ankštiniai pipirai, kvapieji pipirai, kalendra, druska, raudonėlis, mielių ekstraktas. Griliaus kepsniams.

Kaina: 7.99 LT
Įdėti į krepšelį

B05-AG-G3-070-TI

AMERIKIETIŠKI GRILIAUS PRIESKONIAI 70g. Pipiras, aitrioji paprika, kadagio uogos, česnakas, paprika, raudonasis ankštinis pipiras, kvapusis pipiras, kalendra, druska, raudonėlis ir mielių ekstraktas. Visoms grilio kepsniams.

Kaina: 7.49 LT
Įdėti į krepšelį

B07-BB-G3-120-HG

BBQ PRIESKONIAI 120g. Druska, paprika, česnakas, dažinė ciberžolė, salierų sėklos, raudonasis ankštinis pipiras, pipirai, kvapieji pipirai, kalendra, gvazdikėliai, kmynai, cukrus, svogūnų ekstraktas ir dūmų aromatas, E554 (gaunamas iš natūralių mineralų). BBQ patiekalams, paukštienai, keptiems mėsos rytinėliams, šonkauliukams.

Kaina: 7.49 LT
Įdėti į krepšelį

B10-BG-G3-100-HG

BBQ IR GRILIAUS PRIESKONIAI 100g. Jūros druska, svogūnai, raudonoji ir žalioji paprika, česnakai, garstyčios, juodieji pipirai, aitrioji paprika, natūralus dūmų aromatas, augalinis aliejus. Tinka visiems ant griliaus ar keptuvės kepamiems mėsos patiekalams, žuviai ir paukštienai. Tinkamas prieskonių malūnėliui.

Kaina: 7.49 LT
Įdėti į krepšelį

B12-DG-G3-080-HG

„TĖČIO“ GRILIAUS MIŠINYS 80g. Česnakas, garstyčios, svogūnai, kmynas, aitrioji paprika, raudonėliai, čiobreliai, paprika, druska. Paukštienai, šonkauliukams, kepsniams, ėriukui, žuviai, griliui. Tinkamas prieskonių malūnėliui.

Kaina: 7.49 LT
Įdėti į krepšelį

Puslapiai: 1 2 3 >>>