Skambinkite: 8 615 55788

Padažai

Puslapiai: 1 

A05-HP-G6-148-CH

HABANERO PIURĖ 148ml. Habanero aitrioji paprika, distiliuotas actas, citrininė rūgšti ir askorbino rūgštis (vitaminas C), kad išsaugotų spalvą. "Rinktinės Piurė" serija, susideda iš 6 unikalių padažų, visi turi savyje daugiau kaip 80 % grynų aitriųjų paprikų. Aitriosios paprikos yra nuskinamos kai visiškai prinoksta ir apdorojamos nedelsiant. Šitie padažai yra geriausia kas galėtu suteikti aitriųjų paprikų skonį jūsų receptoriams. "Rinktinės Piurės" padažai, pagaminti tik po derliaus nuėmimo - rugsėjį. (Labai aštrus padažas, bukite ypač atsargūs!)

Kaina: 29.99 LT
Įdėti į krepšelį

A10-CM-G6-225-CH

GARSTYČIOS SU ČIPOTLIO PIPIRU 225g. Aukščiausios kokybės garstyčios, actas, vanduo, 1 rūšies garstyčių sėklos, druska, dažinė ciberžolė, paprika, prieskoniai ir čipotlio pipirai. Čipotlis – rūkytas bei džiovintas jalapenas. Aitrusis čipotis suteikia garstyčiom unikalaus aštrumo. Naudojama visur kur dera garstyčios. Labai dera prie dešrainių, greta parūkytos dešrelės, ant sumuštinio su marinuotomis daržovėmis, šalia rūkytos kiaulienos šoninės,ar dideliu sultingu mėsainiu.

Kaina: 22.99 LT
Įdėti į krepšelį

A15-CS-G6-335-CH

H.D.H VIŠTOS SPARNELIŲ PADAŽAS 335 ml. Raudona "Savina Habanero" aitrioji paprika, sojų pupų aliejus, actas, svogūnai, česnakai, juodieji pipirai, "Caribe" aitrioji paprika, prieskoniai ir dehidruotų daržovių mišinys. Nuostabus padažas tinkantis vištos arba vištos sparnelių kepimui ir taipogi naudojamas visų mėsų rūšims.

Kaina: 29.99 LT
Įdėti į krepšelį

B05-HS-G6-450-CH

UGNINGAI AITRUS HABANERO PADAŽAS 450ml. Bukite atsargus....! Šis BBQ padažas nėra skirtas naujokams - jo didžioji dalis susideda iš nepaprastai stiprios ir aromatinės Habanero paprikos. Gali būti panaudotas tūkstančiui dalykų - bet visada saikingai. Fantastiškai tinka prie vištienos, ypač su sparneliais. Taip pat puikiai dera sumaišius su pomidorų pasta bei grietinę - niekas nėra ragavęs labiau sensacingo mišrainės padažo. Padažo pagrindinė sudėtis yra Habanero aitriosios paprikos, kurios yra vienos iš stipriausių paprikų šiame žemyne. Taipogi susideda iš pomidorų piurė bei padažo, cukranendrių cukraus, acto, grūdų krakmolo. Sumuštinių užtepui, Prancūziškoms bulvytėms, vištienai, kaip BBQ padažą, kumpiui, vištos sparneliams, picai ir dar daugiau.

Kaina: 29.99 LT
Įdėti į krepšelį

Puslapiai: 1