Skambinkite: 8 615 55788

Grynieji prieskoniai

Puslapiai: 1 2 3 >>>  

A005-KM-G1-200-KA

KERAMIKINIS MALŪNĖLIS 200ml. Daugkartinio naudojimo malūnėlis su keramikinių smulkintuvu, turintis stiklinį korpusą kuris nekaupia kvapų ir bakterijų, taip pat lengvai valomas ir plaunamas. Tik šviežiai sumaltų prieskonių ar žolelių mišinys skleidžia pilną aromatą. Hermetiškas indelio korpusas ir sandarus dangtelis pilnai išsaugo prieskonių skonį ir kvapą. Malimo mechanizmas atsparus korozijai ir nusidėvėjimui, nekeičia prieskonių skonio. Malant prieskonius pakanka vieno pasukimo. Paprasta užpildyti ir naudoti.

Kaina: 16.99 LT
Įdėti į krepšelį

A006-SH-G1-001-KR

ŠAFRANAS 1g. Šafranas yra ryškiai raudonos spalvos tinkamas dažyti maisto produktus, ypač ryžius kurie yra vieni iš labiausiai paplitusių šafrano patiekalų. Taipogi juo gardinami avienos, žuvies troškiniai, gardinamos sriubos, padažai. Jo dedama ruošiant Viduržemio jūros šalių nacionalinius patiekalus. Ispanijoje ir Prancūzijoje jo dedama į žuvies ir ryžių patiekalus, tokius kaip „zarzuela“ ir „paella“, Italijoje – į patiekalą „risotto“. Anglijoje kepami pyragaičiai su šafranu.

Kaina: 25.99 LT
Įdėti į krepšelį

A007-VA-G1-020-HG

VANILINĖS LAZDELĖS 20g. Dedama į tešlą, saldumynus, alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus, jos skonį pabrėžia cukraus pudra, todėl dažnai sumaišoma kartu, gaunamas vanilinis cukrus, kuriuo skaninami saldumynai, kompotai, pieniški patiekalai, kepiniai, grietinėlė, jogurtai, tortai, kremai, šokolado, kakavos gėrimai, ledai, varškė.

Kaina: 34.99 LT
Įdėti į krepšelį

A008-CI-G1-020-HG

Cinamono lazdelės 100g. Tinka aromatizuoti miltinius konditerijos gaminius, vaisių sriubas, mėsą, paukštieną, padažus, vaisių ir daržovių salotas, kompotus. Naudojamas karšto vyno ir karšto šokolado ruošimui.

Kaina: 7.99 LT
Įdėti į krepšelį

A03-PP-G1-015-HG

„PIRI PIRI“ 15g. Piri Piri iš paprikų giminės. Tai augalas "Capsicum Frutescens" užaugintas Malavyje, Afrika. Griliaus kepimui, meksikietiškiems patiekalams, padažams, kepsniams, picai ir troškiniams. Tinkamas prieskonių malūnėliui.

Kaina: 6.49 LT
Įdėti į krepšelį

A05-M-G1-030-TI

DŽIOVINTI MUSKATO RIEŠUTAI 30g. Prieskonių mišiniams, sūriui ir rudajam padažui, plaktai kiaušinienei, virtai paukštienai ir žuviai, kiaulienai, avienai, veršienai, bulvių košei, grybų sriuboms, vaisių salotoms bei kai kuriems kepiniams.

Kaina: 6.99 LT
Įdėti į krepšelį

A07-CL-G1-050-HG

PILNAGRŪDŽIAI GVAZDIKĖLIAI 50g. Džiovinti gėlių pumpurai nuo prieskoninio gvazdikėlio medžio. Sriuboms, padažams, burokėlių mišrainėms, raudonajam kopūstui, vaisių mišrainei, žuviai, silkių marinatams, kumpiui ir kitiems marinatams. Tinkamas prieskonių malūnėliui.

Kaina: 7.99 LT
Įdėti į krepšelį

A10-SA-G1-050-TI

DŽIOVINTI ŽVAIGŽDANYŽIAI 50g. Vaisių sriuboms ir salotoms, kiaulienai, Kinietiškai vištienai ir antienai, punčams, pyragams ir kompotams. Tinkamas prieskonių malūnėliui.

Kaina: 7.99 LT
Įdėti į krepšelį

A13-ST-G1-1000-ME

SAULĖJE DŽIOVINTI POMIDORAI 1Kg. Jie tiks tiek į salotas, tiek į troškinius, pikantiškus sumuštinius, mėsos, paukštienos patiekalus, ar gaminant rizotą. Kad taptu minkštesni, reikia užpilti karštu vandeniu ir palaikyti 3-4 minutes. Askorbo rūgštis, sieros dioksidas

Kaina: 49.99 LT
Įdėti į krepšelį

A15-ST-G1-070-TI

SAULĖJE DŽIOVINTI POMIDORAI 70g. Jie tiks tiek į salotas, tiek į troškinius, pikantiškus sumuštinius, mėsos, paukštienos patiekalus, ar gaminant rizotą. Kad taptu minkštesni, reikia užpilti karštu vandeniu ir palaikyti 3-4 minutes.

Kaina: 7.99 LT
Įdėti į krepšelį

Puslapiai: 1 2 3 >>>